Szkoła Podstawowa nr 1
im. Księstwa Siewierskiego w Siewierzu

15-11-23 Konkurs programu Junior Edu-Żywienie dla klas I-III szkoły podstawowej

Przypominamy o naszym konkursie JEŻ, który jest okazją dla Waszych uczniów, aby puścić wodze fantazji i pokazać, jak ważne jest zdrowe jedzenie. To nie tylko świetna zabawa, ale i szansa na wygranie super warsztatów kulinarnych z Darią Ładochą!

Co trzeba zrobić? Wystarczy wymyśleć hasło reklamowe programu Junior-Edu-Żywienie i przygotować pracę plastyczną w formacie A3, która będzie zawierała informacje dotyczące prawidłowego żywienia oraz zdrowego stylu życia, inspirowane treściami edukacyjnymi dostępnymi w programie.

Czas na wysłanie zgłoszenia jest do 21 listopada br.

1. Przygotujcie pracę plastyczną w formacie A3, zrób jej zdjęcie i dodajcie plik.

2. Wypełnicie oświadczenie nauczyciela i dodajcie plik.

3. Zbierzcie oświadczenia od opiekunów prawnych uczniów uczestniczących przy tworzeniu pracy i dodajcie pliki.

4 Walczcie o wygraną!

A jeśli macie pytania dotyczące konkursu, skontaktujcie się z nami, wysyłając wiadomość mailową na adres: jez@aplanmedia.pl.

Więcej informacji na stronie: więcej informacji

Zapraszamy do udziału!

Z programem Junior-Edu-Żywienie – da JEŻ radę!