Strona domowa
Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Warsztaty taneczne i wokalne w Zespole Pieśni i Tańca ,,ŚLĄSK"


Dnia 29 września 2017 roku, 53 uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Księstwa Siewierskiego i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych wzięło udział w warsztatach taneczno-wokalnych w Zespole Pieśni i Tańca "Śląsk" im.Stanisława Hadyny w Koszęcinie. Warsztaty artystyczne prowadzone były przez artystów i pedagogów zespołu: Renatę Dworak - tancerkę i Beatę Danielską - solistkę.
Warsztaty miały na celu kultywowanie wartości kultury ludowej, regionalnej i narodowej, poznanie folkloru polskiego oraz doskonalenie swojej techniki tanecznej.

Organizator Kazimiera Banaś oraz opiekunowie: Urszula Masłyka, Aneta Machura, Mariusz Torbus i uczestnicy są zgodni, że warsztaty można zaliczyć do bardzo udanych. Z całą pewnością warsztaty pozostaną na długo w pamięci zadowolonych i podekscytowanych uczestników.