Strona domowa
Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Zbiórka słodyczy w Szkole Podstawowej nr 1 im. Księstwa Siewierskiego w Siewierzu dla dzieci z Domu Dziecka im. św. Dominika Savio w Sarnowie.


W Szkole Podstawowej nr 1 im. Księstwa Siewierskiego w Siewierzu odbyła się przedświąteczna akcja charytatywna, której celem było zebranie słodyczy dla podopiecznych Domu Dziecka im. św. Dominika Savio w Sarnowie.  

Aby przyłączyć się do akcji, wystarczyło w dniach od 12 do 15 grudnia przynieść słodkie upominki i zostawić je w sekretariacie szkoły.

Tak jak się można było spodziewać przedsięwzięcie okazało się wielkim sukcesem. 


Uczniowie wraz z rodzicami, dyrekcja oraz całe grono pedagogiczne nie zawiedli, wykazali się szczodrością i wielkim sercem. Z zebranych łakoci udało się przygotować naprawdę dużą, słodką paczkę, która została przekazana wraz z serdecznymi życzeniami bożonarodzeniowymi dyrekcji domu dziecka. 

Organizatorami akcji byli: Patrycja Pięta, Piotr Czoik, Anna Psonka-Saladra.