Strona domowa
Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Zespół Mali Siewierzanie i Zespół ludowy ,,Siewierzanie '' tańczą na Jasełkach

23 grudnia 2017roku , społeczność szkolna Szkoły Podstawowej nr 1 w Siewierzu spotkała się w hali sportowej , by obejrzeć Jasełka.Uczniowie z Zespołu Mali Siewierzanie i Zespołu ludowego ,,Siewierzanie''

zaprezentowali wspaniałe przedstawienie tańców ludowych: Grozik, Waloszek, Owczareczek i Błogosławiony .Szczególnie wzruszające było ,,wymiganie '' przez pierwszoklasistów i uczniów z klasy III b i III c kolędy ,,Cicha noc'' wzbogaconej występem akrobatyczno-tanecznym  Darii Chusteckiej i Michaliny Rok. Występujący  w Jasełkach uczniowie stworzyli uroczystą atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, obdarzając nas dobrym , ciepłym słowem, tańcem i pięknymi  kolędami.