Strona domowa
Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Kiermasz Wielkanocny.


W dniu 23 marca w naszej szkole odbędzie się, kiermasz wielkanocny, podczas którego będzie można zakupić różnorodne dekoracje świąteczne. Przygotowania do kiermaszu trwały w naszej świetlicy już od dawna. Inspiracji było tak wiele, że niektóre z nich muszą poczekać na swoją realizację w następnym roku.


Wychowawcy świetlicy: p. Marzena Gocyła, Aleksandra Serwa i Anetta Wiecheć we współpracy z nauczycielkami: p. Urszulą Masłyką i Agatą Łapaj oraz p. Janiną Dyrdą przygotowały mnóstwo wielkanocnych propozycji. Wśród ozdób wielkanocnych prym wiodą uszyte przez panie zające, jajka i kurczaki. Są również wydziergane na szydełku serwetki, koszyki oraz wielkanocne kury i kurczątka. Podczas kiermaszu będzie można nabyć także ozdoby wykonane z wiórków drzewa osikowego oraz wiklinowe serduszka. 

Cieszymy się, że poprzez nasz wkład w przygotowanie kiermaszu, możemy wspomóc działania Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Wszystkich zainteresowanych zakupami wielkanocnych ozdób, serdecznie zapraszamy na kiermasz.