Strona domowa
Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Turysto zajrzyj do Siewierz - Projekt gimnazjalny II c

W dniu 2 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół w Siewierzu odbyła się prezentacja filmu promującego Miasto Siewierz ,,Turysto, zajrzyj do Siewierza”, który powstał w efekcie realizacji gimnazjalnego projektu

edukacyjnego pod hasłem: ,,Promujemy nasze Miasto Siewierz”. Projekt był realizowany przez 19 uczniów klasy II c gimnazjum pod opieką Pani Katarzyny Nowak.
W prezentacji filmu udział wzięli zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Siewierz Pan Zdzisław Banaś, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Pan Dariusz Waluszczyk, Dyrektor Zespołu Szkół w Siewierzu Pan Rafał Wieja, wychowawca klasy II c gimnazjum Pani Joanna Krzykawska, koordynator gimnazjalnych projektów edukacyjnych Pani Jolanta Serwa oraz uczniowie klasy II c gimnazjum.
Celem projektu było stworzenie filmu pokazującego zabytki oraz ciekawe obiekty sportowe, rekreacyjne i gastronomiczne naszego miasta. Jest to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie turystyczne, ponieważ Siewierz jest coraz częściej odwiedzany przez  turystów krajowych oraz zagranicznych. By ukazać piękno i atrakcyjność oraz zachęcić jak najszersze grono zwiedzających do przyjazdu i pobytu na terenie miasta uczniowie nagrali krótki film promocyjny.Wiktoria Wyszyńska 
Krystian Stuczeń
Katarzyna Nowak
Zespół Szkół w Siewierzu

Film Turysto zajrzyj do Siewierz - Projekt gimnazjalny II c