Strona domowa Dla rodziców Informacje HARMONOGRAM DOWOZU UCZNIÓW DO SZKÓŁ NA TERENIE GMINY SIEWIERZ AUTOBUSEM SZKOLNYM W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail



HARMONOGRAM DOWOZU UCZNIÓW

DO SZKÓŁ NA TERENIE GMINY SIEWIERZ

AUTOBUSEM SZKOLNYM W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

 

HARMONOGRAM PRZEJAZDU DZIECI

NA TRASIE NR 2

opiekun: Janina Dyrda


 

 

DOJAZD DO SZKOŁY

 

L.p.

GODZINA

PRZYSTANEK  - ADRES

1

06:45

Siewierz - Urząd Miasta i Gminy ( Rynek)

2

06:55

Kazimierówka - dół

3

06:57

Kazimierówka - krzyż

4

07:00

Dziewki - Remiza

5

07:05

Brudzowice – Kościół

6

07:07

Brudzowice – skrzyżowanie( światła)

7

07:10

Szkoła Podstawowa  Brudzowice

8

07:15

Brudzowice - Komorne

9

07:20

Brudzowice - Kościół

10

07.23

Dziewki – Remiza

11

07:25

Dziewki szkoła

12

07:27

Podżarze

13

07.30

Podżarze skrzyżowanie

14

07.35

ZSP Żelisławice

15

07.37

Leśniaki skrzyżowanie

16

07:40

Łysa Góra

17

07.45

Szkoła Podstawowa nr 1

 

Prosimy o przybycie na miejsca przystanków autobusowych autobusowych 3-5 minut wcześniej.

 

 

 


 

HARMONOGRAM PRZEJAZDU DZIECI NA TRASIE NR 2 rok szkolny  2017/2018

opiekun: Janina Dyrda

 

 

POWRÓT DO MIEJSCA ZAMIESZKANIA

 

1

13:40

Szkoła Podstawowa nr 1

2

13:55

Szkoła Podstawowa Brudzowice

3

13:58

Brudzowice Komorne

4

14:05

Brudzowice skrzyżowanie

5

14:07

Brudzowice - Kościół

6

14:12

Dziewki - Remiza

7

14:15

Kazimierówka - Krzyż

8

14:18

Kazimierówka - Dół

9

14:22

Nowa Wioska

10

14:25

Podżarze

11

14:30

ZSP Żelisławice

12

14:35

Leśniaki - skrzyżowanie

13

14:40

Leśniaki – w Polach

14

14:43

Leśniaki - remiza

15

14:50

Czekanka

16

14:55

Szkoła Podstawowa nr 1

17

15:40

Szkoła Podstawowa nr 1

18

15:45

Brudzowice - Komorne

19

15:47

Brudzowice skrzyżowanie

20

15:49

Brudzowice - Kościół

21

15:50

Dziewki -Remiza

22

15:53

Dziewki – Szkoła

23

15:57

Podżarze

24

16:05

Nowa Wioska

25

16:10

Siewierz


 Prosimy o przybycie na miejsca przystanków autobusowych autobusowych 3-5 minut wcześniej.