Strona domowa Konkursy Konkurs biblijny dla gimnazjum 2017
Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Konkurs biblijny dla gimnazjum 2017

       Tradycyjnie już w II półroczu w Zespole Szkół w Siewierzu odbywa się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego dla gimnazjum. Tegoroczny XVI już konkurs odbył się 9 marca pod hasłem „Nam zaś objawił to Bóg przez Ducha”, a jego tematem przewodnim był Pierwszy i Drugi List do Koryntian.


        Gościliśmy 13 uczestników z Gimnazjum z Ożarowic, Mierzęcic, Wojkowic Kościelnych, Brudzowic, Żelisławic i Siewierza. Konkurs przeprowadził dziekan dekanatu św. Macieja w Siewierzu ks. Janusz Rakoczy. W jury zasiedli nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursu. 
Najwyższą liczbę punktów zdobył Mikołaj Broncel z Żelisławic zajmując I miejsce, II miejsce zajęła Natalia Morawiec z Ożarowic, a trzecie ex aequo Michał Skalski z Siewierza i Wiktoria Zawistowska w Wojkowic Kościelnych.
Gratulujemy zwycięzcom i  ich opiekunom  oraz życzymy dalszych sukcesów w etapie wojewódzkim, który odbędzie się 27 kwietnia 2017r. w Bielsku-Białej.