Strona domowa Oferta zajęć pozalekcyjnych

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Dla uczniów klas IV-VII SP

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wtorek, 19 Wrzesień 2017 21:12

 

Zajęcia

Nauczyciel prowadzący

Dzień/godzina

Sala

Koło z języka niemieckiego

M. Ciemięga

Czwartek, 8.00  -8.45

33

Koło matematyczne

D. Krochmal (kl.V)

Poniedziałek 13.35- 14.30

7

Koło informatyczne

 

A.      Machura

Środa 15.25-15.55

Czwartek 15.25-15.55

35

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

B. Wątrobska

Poniedziałek 13.45-14.30 (VI B), 14.30-15.15 ( VIIB)

28

Koło z języka polskiego

A.      Sularz

Środa 14.30-15.15 (kl. VII)

8

Koło ITV Junior

A.      Sularz

Czwartek 14.30-15.15

 

Koło wokalne 1

Koło wokalne 2

M. Torbus

Wtorek 14.30-15.15

Wtorek 15.15-16

 

Koło tańca ludowego

K. Banaś

Czwartek 14.30

 

Koło z języka polskiego (wg potrzeb uczniów)

J. Krzykawska

Wtorek 8-8.45

Czwartek 8-8.45

 

Koło matematyczne

J. Jagieła

Poniedziałek 8-8.45

 

Koło ITV Junior

J. Dybowska

Poniedziałek 14.30-15.30

Środa 14.30-15.30

 

Koło biblijne

J. Dybowska

Środa 8-8.45

Piątek 9.40-10.25

10

Koło nauk przyrodniczych

E. Karmańska

Wtorek 13.40-14.25

39

Koło matematyczne

B.      Nowak

Wtorek 13.45-14.30 (VIA)

Środa 13.45-14.30 (IVA)

Poniedziałek 8-8.45 (VC)

26

Koło z języka angielskiego

M. Machura

Wtorek 13.45-14.30

37

Koło z j. angielskiego

K. Windys

Środa 14.30-15.15 (VIIC/B)

Piątek 8-8.45 (VIIA)

10

Koło z j. polskiego

A.      Łaszczyca

Środa 12.25-13.30 (IVC)

9

Koło plastyczne

S. Palacz

Środa 15-15.45

25

Koło teatralne

H. Sliwa-Wrocławska

poniedziałek

 

Koło z j. angielskiego

H. Śliwa Wrocławska

Piątek 8-8.45, 13.45-14.30, 14.30-15.15

 

Jiu Jitsu

K. Kwiecień

Poniedziałek 14.30-15.30 (klIV-VII)

Czwartek 14.30-15.20(kl I-III SP), 15-30-16.30 (kl IV-VII)

 

Sala gimnastyczna

Piłka nożna

J. Gruszczyński

Wtorek 15.30-17.30 (kl I-III SP)

środa 15.30-16.30 (Gim.)

hala

Tenis stołowy

G. Urbańczyk

czwartek 8.00-8.45

hala

Siatkówka (sekcja dziewcząt)

D. Nawrot

Czwartek 15.30-17.00

hala


 

 

Zajęcia dla uczniów klas I-II G

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

  

Zajęcia

Nauczyciel prowadzący zajęcia

Dzień/ godzina

sala

Koło redakcyjne

 

Zajęcia wynikające z potrzeb ucznia

J. Tomsia

 

 

 

poniedziałek13.45-14.30

 

kl.IIIa poniedziałek 14.30-15.15

kl. IIIb piątek 8.00-8.45

29

Koło polonistyczne

J. Krzykawska

środa 13.45-14.30

31

Koło języka angielskiego

M. Machura

piątek 8.00- 8.45

33

Koło ITV Junior

J. Dybowska

poniedziałek, środa 14.30- 15.30

 

Koło z języka angielskiego

K Windys

poniedziałek 14.40-15.25

10

Zajęcia historyczne wynikające z potrzeb ucznia

M. Kopij

czwartek 14.40-15.25

24

ITV Junior

A. Sularz

wtorek 14.30- 15.15

 

Zajęcia matematyczne wynikające z potrzeb ucznia

B. Nowak

poniedziałek IIIb, wtorek IIIa

14.30-15.15

26

Zajęcia chemiczne wynikające z potrzeb ucznia

J. Serwa

wtorek 14.30-15.15

23

Zajęcia wyrównawcze z fizyki wynikające z potrzeb ucznia

J. Jagieła

środa 14.30-15.15

23

Zajęcia z niemieckiego wynikające z potrzeb ucznia

A Rusek

środa 8.00-8.45

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

B. Wątrobska

14.30-15.15

28

Koło matematyczne

B. Wątrobska

14.30-15.15

28


 

 

Zajęcia dla uczniów klas I-III SP

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail


Nazwisko prowadzącego

Rodzaj zajęć dodatkowych

Dzień tygodnia

Godzina

Sala


Dorota Dziąbek kl. IIIa

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Wtorek

10.55-11.40

2


Zajęcia plastyczno - techniczne

Piątek

9.45-10.45

2


Zuchy

Środa

9.00-9.45

2


Klub Łamigłowy

Wtorek

9.55-10.55

2


Gry i zabawy ruchowe

Środa

9.45.10.45

bawialnia


Beata Korusiewicz kl.Ib

Zabawy ruchowe

Wtorek

12.30-14.30

Bawialnia/ Radosna Szkoła


Zajęcia relaksacyjne

Środa

12.30-14.30

Sala relaksacyjna  /20


Zajęcia zgodne z potrzebami ucznia

Poniedziałek

Środa

11.40-12.25



Zaj. z pierwszej pomocy "Mały ratownik"

Poniedziałek

Wtorek

14.30-15.00

14.30-15.00

20

20


Aneta Roch    kl. Ia

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Czwartek

11.30-12.15

19


Zajęcia zgodne z potrzebami ucznia

Wtorek

Środa

10.45-11.30

11.40-12.25

15

15


Zabawy ruchowe

Poniedziałek

13.30-14.30

bawialnia


Zajęcia relaksacyjne

Piątek

12.30-13.30

Sala relaksacyjna


Klub Pożeraczy Liter

Czwartek

12.30-13.30

19


Kolorowy świat

Piątek

11.30-12.30

19


Łamigłówki mądrej sówki

Poniedziałek

12.30-13.30

19


Małgorzata Milewska     kl.IIb

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Poniedziałek

11.30-12.15

15


Zajęcia kulinarne

Poniedziałek

13.15-14.15

Świetlica


Zajęcia muzyczno - taneczne/ Łamigłówki

Poniedziałek

12.15-13.15

2


Gry i zabawy ruchowe

Środa

11.30-12.30

bawialnia


Magdalena Ciemięga

J. niemiecki

J. włoski


Poniedziałek

9.00 - 10.30 ( IIa, IIIa, IIIb)

3


Wtorek

12.00-12.30(Ia)

19



Środa           

11.30-12.30 (IIId)

3


Środa

14.00-14.30 (Ia, IIIc)

19



Piatek

11.30-12.00(Ib)

12.00-12.30(IIb)



Anna Psonka-Saladra


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Wtorek

12.35-13.20(Ib)

20


czwartek

12.35-13.20(IIId)

15


Zajęcia zgodne z potrzebami ucznia

Wtorek

14.30-15.30

świetlica


Sroda

10.45-11.30

świetlica


Zaj. świetlicowe

poniedziałek

13.30-14.30(IIId)

świetlica


14.30-15.30

świetlica



wtorek

13.30-14.30

świetlica


Zaj. świetlicowe

czwartek

13.20-15.20( IIId)

świetlica


Anna Nawrot

kl. IIa

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Wtorek

10.55-11.40

25


Zajęcia rozwijające

Czwartek

9.00-10.00

2


Zajęcia relaksacyjne

Czwartek

10.00.10.45

Sala relaksacyjna


Baw się razem z nami!

Piątek

10.25-11.40

Bawialnia


Urszula Masłyka

kl. IIIb

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Czwartek

10.55-11.40

15



Gry i zabawy ruchowe

Poniedziałek

9.45-10.45

Bawialnia



Łamigłówki mądrej główki

Czwartek

9.55-10.55

2



Zajęcia relaksacyjne

Piątek

9.45-10.45

Sala relaksacyjna


Iwona Urbańczyk       kl. IIIc

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Poniedziałek

11.30-12.15

13


Gry i zabawy ruchowe

Wtorek

12.30-13.30

Bawialnia


Zajęcia plastyczno - techniczne

Piątek

11.30-12.30

2



Zajęcia muzyczno - taneczne

Piątek

12.30-13.30

Bawialnia


Mariusz Torbus

Rytmika

poniedziałek

11.30-12.00(Ib)

3


wtorek

11.30-12.00(Ia) 12.00-12.30(IIId) 13.30-14.00(IIb) 14.00-14.30(IIIc)

2H


piątek

14.15-14.45(IIIb) 14.45-15.15(IIIa) 15.15-15.45(IIa)

2H


Bożena Noszczyk

Zuchy

poniedziałek

11.30-12.15

Sala gimnastyczna


Anna Milewska - Rusek

Gry i zabawy w języku niemieckim

wtorek

9.00-9.30(IIa)      9.30-10.00(IIIa) 10.00-10.30(IIIb)

3


środa

12.30-13.00(IIb)

biblioteka


Grzegorz Urbańczyk

Gimnastyka korekcyjna

środa

12.30-13.00(Ia)  13.00-13.30(Ib)

Sala gimnastyczna


Kazimiera Banaś

Zespół Taneczny "Siewierzanie"

czwartek

14.30-15.15

3