Strona domowa Sukcesy szkoły Rok szkolny 2016/2017 Gala Laureatów
Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Gala Laureatów

25 kwietnia w Delegaturze Sosnowieckiej Śląskiego Kuratorium Oświaty odbyła się Gala Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego w roku szkolnym 2016/2017 r.


Podczas gali wręczone zostały zaświadczenia oraz upominki dla laureatów oraz dyplomy dla opiekunów. W tym zaszczytnym gronie nie zabrakło uczniów kl. VIc ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Zespole Szkół w Siewierzu, wśród których znaleźli się: Maja Majewska oraz Anita Piwowarczyk – laureatki konkursu z języka polskiego, a także Mateusz Nowak – laureat konkursu z matematyki. Wraz z uczniami z rąk Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Sosnowcu – Mirosławy Kolwas – Soczyńskiej oraz zastępcy dyrektor – Grzegorza Wnuka podziękowania i gratulacje odebrał dyrektor Zespołu Szkół w Siewierzu – Rafał Wieja.