Strona domowa Ze sportu szkolnego Mistrzostwo powiatu będzińskiego w tenisie stołowym zdobyte!!!
Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Mistrzostwo powiatu będzińskiego w tenisie stołowym zdobyte!!!


W dniu 12.02.2014 roku w Gimnazjum w Rogoźniku odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w kategorii szkół gimnazjalnych. Uczestnikami tych zawodów byli uczniowie, którzy wygrali wcześniej swoje eliminacje miejskie i gminne. W sumie wystąpiło po osiem reprezentacji dziewcząt i chłopców ze szkół całego powiatu będzińskiego. Jak każdego roku imprezę tę charakteryzował bardzo wysoki sportowy poziom. Tym bardziej miło nam poinformować, że drużyna dziewcząt Zespołu Szkół w Siewierzu w składzie: Magda Nowak, Patrycja Nieszporek oraz Magdalena Pawińska pod opieką Grzegorza Urbańczyka zajęła I miejsce zespołowo podczas tych prestiżowych rozgrywek, uzyskując jednocześnie tytuł mistrzyń powiatu będzińskiego w tenisie stołowym.

Za zwycięstwo dziewczęta otrzymały z rąk organizatorów pamiątkowy puchar oraz dyplom. 


Warto również nadmienić, że po wyczerpujących meczach Patrycja Nieszporek zajęła indywidualnie I miejsce w turnieju, a Magda Nowak miejsce II.

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom i życzymy im dalszych sportowych sukcesów.