Szkoła Podstawowa nr 1
im. Księstwa Siewierskiego w Siewierzu

Terminy konsultacji z rodzicami

KONSULTACJE Z RODZICAMI W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Semestr I

 

L.p

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

1.       

Nowak Katarzyna

od poniedziałku do piątku

800 – 1500

gabinet v-ce dyrektor

2.       

Solipiwko Ewa

od poniedziałku do piątku

800 – 1500

gabinet v-ce dyrektor

3.       

Banaś Kazimiera

poniedziałek

1630 – 1700

pokój nauczycielski

4.       

Bańka Piotr

piątek

900 – 1020

pokój nauczycielski

5.       

Brodzik Anna

piątek

1100 – 1130

pokój nauczycielski

6.       

Ciemięga Magdalena

poniedziałek

1045 - 1130

pokój nauczycielski

7.       

Czoik Piotr

wtorek

1230 – 1300

pokój nauczycielski

8.       

Dybowska Joanna

czwartek

1330 – 1400

pokój nauczycielski

9.       

Dziąbek Dorota

środa

845 – 915

pokój nauczycielski

10.   

Gach Karolina

wtorek

1200 – 1230

pokój nauczycielski

11.   

Gocyła Marzena

wtorek

1515 – 1600

świetlica

12.   

Gruszczyński Jacek

piątek

1330 – 1400

hala sportowa

13.   

Jagieła Janina

środa

945 – 1015

pokój nauczycielski

14.   

Karmańska – Kocznur Ewa

wtorek

1045 – 1130

pokój nauczycielski

15.   

Kopij Małgorzata

poniedziałek

1045 - 1115

pokój nauczycielski

16.   

Korusiewicz Beata

poniedziałek

820 - 850

pokój nauczycielski

17.   

Krochmal Dorota

poniedziałek

1000 – 1030

pokój nauczycielski

18.   

Kuraś Elżbieta

poniedziałek

1300 – 1330

pokój nauczycielski

19.   

Kicińska Monika

środa

1230 - 1300

pokój nauczycielski

20.   

Kwiecień Krystian

czwartek

1100 – 1130

hala sportowa

21.   

Łaszczyca Agnieszka

poniedziałek

1130 – 1200

pokój nauczycielski

22.   

Machura Aneta

środa

1140 – 1225

pokój nauczycielski

23.   

Machura Małgorzata

piątek

1040 – 1110

pokój nauczycielski

24.   

Ks. Mazur Tobiasz

środa

945 - 1015

pokój nauczycielski

25.   

Masłyka Urszula

poniedziałek

1300 – 1330

pokój nauczycielski

26.   

Milewska Małgorzata

piątek

1140 – 1225

pokój nauczycielski

27.   

Milewska – Rusek Anna

piątek

1045 – 1115

pokój nauczycielski

28.   

Nawrot Anna

poniedziałek

1145 – 1215

pokój nauczycielski

29.   

Nawrot Dariusz

poniedziałek

1430 – 1500

hala sportowa

30.   

Niemiec Agnieszka

od poniedziałku do piątku

w godzinach pracy pedagoga

gabinet pedagoga

31.   

Noszczyk Bożena

od poniedziałku do piątku

800 – 1500

świetlica

32.   

Nowak Beata

poniedziałek

1130 – 1200

pokój nauczycielski

33.   

Owczarek Ewelina

poniedziałek

1130 – 1200

pokój nauczycielski

34.   

Palacz Syndia

poniedziałek

1430 – 1530

świetlica

35.   

Pięta Patrycja

piątek

855 – 940

pokój nauczycielski

36.   

Podsiadło Katarzyna

poniedziałek

wtorek

w godzinach pracy psychologa

gabinet psychologa

37.   

Psonka – Saladra Anna

piątek

1045 – 1130

pokój nauczycielski

38.   

Roch Aneta

środa

1045 – 1115

pokój nauczycielski

39.   

Serwa Aleksandra

piątek

1630 – 1700

świetlica

40.   

Serwa Jolanta

poniedziałek

815 – 845

pokój nauczycielski

41.   

Sularz Agnieszka

czwartek

1045 – 1130

pokój nauczycielski

42.   

Śliwa - Wrocławska Hanna

poniedziałek

1130 – 1200

pokój nauczycielski

43.   

Tomsia Jolanta

poniedziałek

1140 – 1210

pokój nauczycielski

44.   

Torbus Mariusz

wtorek

1500 – 1545

hala sportowa, sala nr 2

45.   

Urbańczyk Grzegorz

wtorek

1330 – 1400

hala sportowa

46.   

Urbańczyk Iwona

wtorek

900 – 930

pokój nauczycielski

47.   

Wątrobska Beata

poniedziałek

1040 – 1110

pokój nauczycielski

48.   

Wiecheć Anetta

środa

1000 – 1030

pokój nauczycielski

49.   

Windys Katarzyna

poniedziałek

1100 – 1130

pokój nauczycielski

50.   

Wydmańska Aneta

poniedziałek

940 – 1040

pokój nauczycielski