Szkoła Podstawowa nr 1
im. Księstwa Siewierskiego w Siewierzu

Terminy konsultacji z rodzicami

 

 

HARMONOGRAM KONSULTACJI NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

DZIEŃ

GODZINA

SALA

1.        

Nowak Katarzyna

poniedziałek

14.00 – 14.30

Pokój nauczycielski

2.        

Solipiwko Ewa

środa

14.30 – 15.30

Pokój nauczycielski

3.        

Bańka Piotr

piątek

11.40 – 12.20

Pokój nauczycielski

4.        

Brodzik Anna

wtorek

10.45 – 11.15

Pokój nauczycielski

5.        

Ciemięga Magdalena

poniedziałek

10.35 – 11.30

Pokój nauczycielski

6.        

Dybowska Joanna

wtorek

8.50 – 9.20

Pokój nauczycielski

7.        

Dziąbek Dorota

wtorek

12.30 – 13.00

Pokój nauczycielski

8.        

Gach Karolina

wtorek

8.15 – 8.45

Pokój nauczycielski

9.        

Jagieła Janina

czwartek

11.40 – 12.10

Pokój nauczycielski

10.    

Karmańska - Kocznur Ewa

poniedziałek

11.40 – 12.10

Pokój nauczycielski

11.    

Kicińska Monika

środa

10.00 m- 10.30

Pokój nauczycielski

12.    

Kopij Małgorzata

środa

10.45 - 11.15

Pokój nauczycielski

13.    

Korusiewicz Beata

czwartek

10.45 – 11.15

Pokój nauczycielski

14.    

Kwiecień Krystian

środa

13.00 – 13.30

hala

15.    

Łaszczyca Agnieszka

poniedziałek

10.45 – 11.15

Pokój nauczycielski

16.    

Machura Aneta

czwartek

11.00 – 11.30

Pokój nauczycielski

17.    

Machura Małgorzata

środa

8.45 – 9.15

Pokój nauczycielski

18.    

Masłyka Urszula

wtorek

11.30 – 12.00

Pokój nauczycielski

19.    

ks. Mazur Tobiasz

poniedziałek

9.40 – 10.10

Pokój nauczycielski

20.    

Milewska - Rusek Anna

wtorek

10.15 – 10.45

Pokój nauczycielski

21.    

Nawrot Anna

poniedziałek

11.45 – 12.15

Pokój nauczycielski

22.    

Nawrot Dariusz

wtorek

14.30 – 15.00

hala

23.    

Nowak Beata

poniedziałek

10.00 – 10.30

Pokój nauczycielski

24.    

Owczarek Ewelina

czwartek

15.15 – 15.45

Sala 29

25.    

Palacz Syndia

poniedziałek

10.35 – 11.00

Pokój nauczycielski

26.    

Paliga - Bańka Monika

wtorek

14.30 – 15.00

Pokój nauczycielski

27.    

Pięta Patrycja

środa

9.50 – 10.20

Pokój nauczycielski

28.    

Psonka - Saladra Anna

środa

13.10 – 13.40

Pokój nauczycielski

29.    

Roch Aneta

poniedziałek

14.30 – 15.00

Pokój nauczycielski

30.    

Rusek Anna

Wtorek

14.30 – 15.00

Pokój nauczycielski

31.    

Serwa Jolanta

piątek

10.05 - 10.35

Pokój nauczycielski

32.    

Sularz Agnieszka

czwartek

10.00 – 10.30

Pokój nauczycielski

33.    

Śliwa - Wrocławska Hanna

wtorek

10.35 - 11.05

Pokój nauczycielski

34.    

Terentowicz Tymoteusz

poniedziałek

9.40 – 10.10

hala

35.    

Tomsia Jolanta

środa

10.45 – 11.30

Sala 29

36.    

Torbus Mariusz

wtorek

12.00 – 12.30

Pokój nauczycielski

37.    

Urbańczyk Grzegorz

wtorek

8.55 – 9.40

hala

38.    

Urbańczyk Iwona

wtorek

12.30 – 13.00

Pokój nauczycielski

39.    

Waluszczyk Katarzyna

poniedziałek

13.45 – 14.15

Pokój nauczycielski

40.    

Windys Katarzyna

czwartek

11.00 – 11.30

Pokój nauczycielski